kancelaria bedkowski opole

Jednym z głównych przedmiotów zainteresowania Kancelarii są szeroko rozumiane sprawy gospodarcze, w szczególności obejmujące kompleksową obsługę prawną we wszystkich aspektach funkcjonowania przedsiębiorców, w tym przygotowywanie i opiniowanie umów w obrocie profesjonalnym, bieżące doradztwo prawne, dochodzenie należności pieniężnych oraz reprezentacja w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym, a także przed organami administracji publicznej. Kancelaria w istotnym zakresie koncentruje się też na prowadzeniu spraw o charakterze odszkodowawczym, tak w postępowaniu likwidacyjnym wobec ubezpieczycieli, jak i przed sądem. Ponadto usługi świadczone są na rzecz klientów indywidualnych w zakresie prawa cywilnego, prawa autorskiego, prawa rodzinnego, prawa pracy, a także prawa karnego.

Pomoc prawna może być udzielana także w języku angielskim, a w zakresie porozumiewania się z klientem również w języku portugalskim.

Kancelaria współpracuje z biurem tłumaczeń przysięgłych oraz specjalistami z odpowiednich dziedzin wiedzy, co pozwala na uzyskanie potrzebnych dla sprawy tłumaczeń lub opinii.

W celu poznania bliższych informacji o formach świadczenia usług prawnych proszę kliknąć Tutaj
Reprezentując interesy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych, poszukując właściwych rozwiązań i odpowiednich form ich wprowadzenia w życie stawiam sobie za cel przede wszystkim odważne i sumienne wywiązywanie się z moich obowiązków. Ceniąc swój czas prywatny, chcę pozostawać w możliwie najszerszym zakresie do dyspozycji klientów. Staram się do każdego stawianego przede mną wyzwania podchodzić pozytywnie i wierzę, że niemalże każdy problem może znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Jednocześnie zależy mi na tym, aby w sposób jasny przedstawiać realia danej sprawy. Wychodzę również z założenia, że wypracowanie optymalnych rezultatów jest możliwe w szczególności przy odpowiedniej współpracy z klientem, w warunkach wzajemnego zaufania i szacunku. Mam nadzieję, że świadczona przeze mnie pomoc będzie stanowiła właściwą odpowiedź na Państwa oczekiwania.

Adw. Kamil Będkowski

Kancelaria Będkowski
biuro@kancelaria-bedkowski.pl

Tel. 880 100 113

Tel. / fax (+48) 77 44 17 655
45 - 064 Opole, ul. Reymonta 30 lok. 7